Product Owner állás

Dolgozz egy modern, innovatív, felhőalapú vállalatirányítási rendszeren!

Új szintre emeljük az e-kereskedelmi kiszolgálási folyamatokat!

Egy innovatív, modern (web, mobil, felhő) vállalat és webshop irányítási rendszert fejlesztő cégünkbe keressük legújabb csapattagunkat.A rendszerünk egy újszerű, lényegében egyedülálló koncepció a hazai piacon, külföldön számos cég már webes, mobil és felhős megoldással dolgozik.

Mit kell tudni rólunk és miért lesz fontos a munkád?

A webes és online értékesítés manapság a kereskedelem legmeghatározóbb alapköve lett. Az ehhez kapcsolódó folyamatok hatékony és gyors kiszolgálása kritikus minden vállalkozás életében.

A legtöbb cég még excelekben, elavult, régi programokban végzi a munkáját. Mi azon dolgozunk, hogy ezen változtassunk és innováljuk a hazai cégeket!
Egy olyan technológiailag és üzletileg is modern rendszert fejlesztünk ami a hazai piacon is a nemzetközi trendeknek megfelelő minőségű kiszolgálást és folyamatirányítást tesz lehetővé.

Olyan hatékony és automatizált logisztikai megoldást kínálunk cégeknak amivel sok tíz/százezer megrendelést tudnak kiemelt hatékonysággal kiszolgálni.

  • Modern felhős technológia
  • Mobilon és tableten is működő rendszer (sőt, kiemelten javasoljuk a tabletes, mobilos használatot)
  • Tapasztalt tanácsadói háttér, így csak olyan funkciót fejlesztünk, ami valóban szükséges és piaci igény van rá
  • Motivált fejlesztői, értékesítői és tanácsadói csapat, a legjobb megoldást adjuk.

Kit keresünk?

  • A legfontosabb számunkra, hogy motivált legyél és mindig állj készen a fejlődésre.
  • Innovatív és stratégiai gondolkodású Product Owner, aki képes vezetni a termékfejlesztési folyamatot, és a CloudERP számára meghatározó funkciók fejlesztésében képes aktívan részt venni.
  • Legyen legalább 2-3 év tapasztalatod.

Feladataid lesznek:

  • Feladatok és erőforrások managelése
  • A termékfejlesztési folyamat irányítása és koordinálása
  • Napi meetingek + egyéni meetingek a fejlesztő csapat tagjaival
  • Rendszer funkcióinak tervezése CEO/CTO-val együttműködve
  • A termék ügyfél-igényeinek gyűjtése és értékelése
  • Riportálás, kommunikáció a kollégákkal/vezetőkkel a feladatok alakulásáról, újratervezés, priorizálás
  • A roadmap kialakítása és folyamatos frissítése
  • A termék sikerességének mérésének és elemzésének koordinálása

Elvárások:

  • Legalább 2-3 éves tapasztalat product owner, termék menedzser, vagy hasonló szerepkörben
  • Magas szintű stratégiai és kommunikációs készség
  • Képesség a termékroadmap megtervezésére és megvalósítására
  • Képesség a csapatot motiválni és vezetni a termék sikeressége érdekében
  • Erős problémamegoldó készség és határozottság
  • Képes az üzleti célok és a termék ügyféligények összeegyeztetésére
  • JIRA ismerete

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség egy innovatív, gyorsan fejlődő cégben
  • Biztos háttér, az e-kereskedelem hihetetlen ütemben növekszik (a COVID számunkra még erősebb fellendülést hozott)
  • Iroda a Corvin negyedben / otthoni munkavégzés lehetősége (Megbeszéljük, kialakítjuk hogy/hol szeretnél dolgozni)
  • Versenyképes fizetés

A rendszerünkről bővebb információt olvashatsz a honlapunkon!